Искам да стана вампир....?Ами Вие...?

Модератори: MagNasko, doncho, borislav

Къда са вампирите днес?

Анкетата свършва на Пет Май 22, 2009 12:04 pm

В трансилвания
1
33%
или някъде в европа
2
67%

Общо гласове : 3

Искам да стана вампир....?Ами Вие...?

Мнениеот katalina955 » Вто Мар 03, 2009 12:04 pm

Чесно казано искам да знам боли ли когато вампир те ухапе,защото много искам да стана .. :D :D :D :D
Вие какво ще кайете по въпроса? Къда са те в момента?Въобще съществуват ли? и т.н. :!: :!:
Ах колко съм яка....Сладка и убийствена кака..
katalina955

Мнениеот Albedo Rubedo » Вто Мар 03, 2009 2:29 pm

Не боли. Зъбите им отделят невротоксин, който оказва парализираащ и анестетичен ефект.

Но- то тъй не се става вамапир с едното ухапване....Поне 10 години човек трябва да им бъде верен слуга в "дневните" работи, които не могат сами да си свършат, и освен това- само ги хапят и източват кръвта им, без да им дават възможност да станат вампири...
Аватар
Albedo Rubedo

Мнениеот katalina955 » Вто Мар 03, 2009 3:07 pm

Е кво тва не е чесно ЗАЩО ПЪК ДА ИМ СЛУЖАТ могът да се обърнат срещу тях ... :( :( :D
Ама щом не боли ухапването ...СУПЕР... :D :D :D :D
katalina955

Мнениеот Albedo Rubedo » Вто Мар 03, 2009 7:00 pm

Леле како...дупето да ти е яко...
Аватар
Albedo Rubedo

Мнениеот katalina955 » Вто Мар 03, 2009 8:02 pm

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: КвО... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
katalina955

Здравейте :)

Мнениеот lo6oto_beb4e » Сря Мар 04, 2009 8:29 pm

Несъм особенно сигурна че вампирите съществуват , но си имам една мъничка надежда найстина да ги има:)
Харесват ми харесвам начина им на живот .. но все пак незнам ххихи
Ще се радвам ако имам възможността да стана вампирче :) :roll: :twisted: :lol:
Аватар
lo6oto_beb4e

Re: Здравейте :)

Мнениеот Albedo Rubedo » Сря Мар 04, 2009 9:31 pm

[quote:7eb2291607="lo6oto_beb4e"]Несъм особенно сигурна че вампирите съществуват , но си имам една мъничка надежда найстина да ги има:)
Ще се радвам ако имам възможността да стана вампирче :) :roll: :twisted: :lol:[/quote:7eb2291607]

Надеждата последна изтича от кръвоносните съдове...
Аватар
Albedo Rubedo

Мнениеот lo6oto_beb4e » Сря Мар 04, 2009 10:03 pm

хаха добре казано .. имам си надежда.. но колкото повече чета толкова повече се разобеждавам.. и 2 половини в мен се борят ххахах има ли няма ли .. има..неее няма .. неее имаааа ..
А другото е че реално погледнато всичко на този свят е направено от хората за хората...а за въпросите накойто няма отговор всеки за себе си отговаря. :roll: объркана работа.....
Аватар
lo6oto_beb4e

Мнениеот katalina955 » Чет Мар 05, 2009 6:47 pm

Охх мислех че само аз искам да стана вампир ама имало и други СЛАВА БОГУ.. :lol: :lol: За вампирите че съществуват съществуват ама се крият от нас хората.... :cry: :cry:
katalina955

Re: Искам да стана вампир....?Ами Вие...?

Мнениеот Tommy » Нед Юни 07, 2009 4:40 pm

Еми аз не мисля така... Вампирите не се крият от хората а живеят с тях. Това е техния начин да се скрият. А до колкото за това как да станеш вампир, вампир можеш да станеш ако бъдеш ухапан от "Чистокръвен" вампир (пример: Владислав Дракула) - този който се е родил вампир, а не подлежи на ухапване. Обикновено те имат силата да контролират останалите вампири и правиш това което той ти каже (волята ти изчезва и почваш да живееш за него). Така че е хубаво само ако си чистокръвен вампир, а това е рядко срещано.
Tommy

Мнениеот ImmerFehlt » Сря Юни 10, 2009 1:36 am

Щом цитираш Влад Дракула като пример за вампир, явно не си особено наясно.
Както и да е... Докато се чувстваш комфортно с мнението си и не го натрапваш, лошо няма.

Апропо, в Трансилвания вампири няма освен тези, които прииждат там изотвън. Познавам тази област може би по-добре от родната си страна. И вампирите (не романните, а "ежедневните")- по-добре от роднините си ;)
ImmerFehlt

Мнениеот dzen » Пет Юни 12, 2009 11:51 pm

С този СПИН не останаха вече вампири, така, че, не се притеснявай, няма да станеш вампир.
dzen

Мнениеот ImmerFehlt » Нед Юни 14, 2009 12:35 pm

За асоцииращите вампирите с Дракула, кратък ъпдейт.
Прословутия като лоно на вампирщината замък Бран (само едно от "местата на Дракула") понастоящем е върнат на собствениците си, и там е разположена тяхната собствена колекция от предмети на изкуството. "Вампирският" интериор отпреди е изнесен къмто съседен замък. За съдбата на евентуални нематериални обитатели няма данни към момента.
ImmerFehlt

Re: Здравейте :)

Мнениеот A4kata » Вто Юли 14, 2009 10:30 am

lo6oto_beb4e написа:Несъм особенно сигурна че вампирите съществуват , но си имам една мъничка надежда найстина да ги има:)
Ще се радвам ако имам възможността да стана вампирче :) :roll: :twisted: :lol:

и като станеш вампир какво следва ???
A4kata

Мнениеот pala4inka » Пет Юли 17, 2009 2:48 pm

И аз искам да стана вампир желая го отдавна ама не става.Изучила съм всичко за вампирите,зная всичко за тях по добре и от ЕГНто ми,но вече знам че желанието ми няма да се сбъдне. katalina955 препоръчвам ти да прочетеш повече за вампирите и сама ще си отговориш на всички въпроси за вампирите.Според мен ти си гледала "Здрач" и си се зарибила по филма и книгата и затова искаш да станеш вампир,съжелявам че ти го казвам но няма да стане миличка.Помисли какво е да си вампир за начина на живот на вампирите,затова че те вече не са хора,затова как убиват хора,като помислиш върху това и си сигурна че още го искаш тогава Успех.Дано желанието ти се сбъдне,но се съмнявам.
pala4inka

Следваща

Назад към Любопитно