ВНИМАНИЕ ХОДЖА АДЕМ МОШЕНИК!!!!

Модератори: MagNasko, doncho, borislav

ВНИМАНИЕ ХОДЖА АДЕМ МОШЕНИК!!!!

Мнениеот kipria » Чет Авг 21, 2008 7:25 pm

апелирам към всички хора да внимават при кого попадат защото ходжа АДЕМ е голям мошеник таксата му е малка но при постоянно ходене не се усеща колко стават освен това вместо да ти помогне те разбива на абсолятно всички прави едно и също и когато и да отидеш прави пак същото ходихме за добро а той хем ни разболя хем останахме без работа след мен моя близка попаднала при адем и мъжът и си счупи крак синът и катастрофира и се изпокараха цялото семейство обаче не издава на никой касова бележка за услуга а приема по 60 човека на ден издаде книга която не отговаря на истината който не вярва да се поинтересува в родното му село ръжево конаре отскоро кара чисто нова кола пасат за 85000,00 ами как не след като на седмица от будали изкарва чисто по 8000,00 лева
тъп и прост а и злобен отгоре само да му чуете речта освен думата педераст и псуване другото го промърморва за да ви отпрати и приема му е 5минути само
kipria

Мнениеот blah » Чет Сеп 04, 2008 1:06 am

Не съм съгласна с теб! Мога да твърдя, че този човек е помогнал на доста хора. И не се водя по думи, а това са хора, които познавам. Помогна и на мен! Ходих по толкова доктори(няма да обеснявам проблема си) и всички ми свиват рамена... нито един не можа да ми помогне, докато не чух за Адем. Аз въобще и не вярвах на такива работи... но уви 2 дни след като спазих указанията му проблема изчезна! Сега все едно никога не съм го имала! Имам близки, то не всъщност мои, а на майка, които буквално е изкарвал от гроба! Например за една, колежка на майка докторите направо я отписали, но когато дъшеря й отишла при Адем... не знам какво й е казал да направи, но жената и до ден днешен си е жива! Та докато чаках реда си, една доста изстрадала жена седеше до нас... и кво се заговориха с майка и никога няма да забравя какво каза - "Ако не беше този човек, досего 100 пъти да съм си сложила черната кърпа". На много хора, които познавам е помогнал, може да разказвам и до утре за разни случки... Но иначе никой не ми помогна, както той...
blah

Мнениеот stelaartois » Нед Ное 02, 2008 11:32 pm

ами и аз не съм доволна от адем. каза ми верни неща в смисъл позна каква е ситуацията пре мен но после когато направи съответните "ритуали" и заклинание стана така, че една седмица след това се разделих с приятеля си. след това ходих при него и го питах защо е станало така а той не можа смислено да обясни. каза че щял да се постарае пак да направи каквото е необходимо но аз така и не отидох повече при него. същото стана и с моя приятелка и на нея не успя да помогне:( чувала съм наистина че помагал но ето на мен конкретно не успя.
stelaartois

Мнениеот anima » Вто Фев 24, 2009 12:00 am

Това да счупиш крак или да катастрофираш понякога е малкото зло, което само може да ни накара да се замислим върху нашите действия и отговорността на нашите постъпки,за грешките които биха могли да доведат до истинските бедствия.
Нищо което Адем прави не е случайно. Дори и да не си даваме сметка затова и да не можем(искаме) да го проумеем в дадения момент,той има за цел да ни помогне и насочи да намерим съзнателно кръстопътя от който сме се загубили като личности. Кръстопътя на който ние решаваме дали ще търсим и изберем пътя на любовта.
Последствията на нашия избор са плодовете които ще жънем занапред - Адем има отговорността да ни върне силата да започнем на ново,но не и върху бъдещите ни дела,които зависят вече от нас.
Относно темата за Адем - той никога не е бил ходжа.
Кногата за Адем е написана от Владко Иванов,в нея е описан житейския път на шамана,перипетите през които той преминава за да достигне реализирането на своята дарба.
Той се прочува и в България и Европа преди няколко години а материялните му възможностите са далеч по големи от едно Audi за 85000,00..(с всеки ден пристига на мястото където приема хората в София),достатъчни още преди време да се установи на някое далеч по изгодно или луксозно място по света.. Въпросът е първо да се прочете книгата а после да се съди истинноста й.
Помагайки на десетки хора на ден той продължава своя път и мисия да отброява времето на любовта и омразата.
Аз лично съм пример затова че е помогнал на мен и на много други хора.
anima

Въпрос

Мнениеот INDIGO** » Вто Фев 24, 2009 8:59 pm

И как точно ви е помогнал на вас ?
INDIGO**

Мнениеот alicho » Нед Мар 08, 2009 6:32 am

moshennici kolkoto si 6te6

[color=red:5f4d88a9a2]Темата се затваря заради неспазване на правилата на сайта!!![/color:5f4d88a9a2]
alicho

Назад към Гадание