ЖЕНА СТРЕЛЕЦ-МЪЖ СТРЕЛЕЦ

Модератори: MagNasko, doncho, borislav

ЖЕНА СТРЕЛЕЦ-МЪЖ СТРЕЛЕЦ

Мнениеот joysz » Сря Юни 18, 2008 12:04 pm

Здравейте!
Какво ще кажете за тази комбинация?На повечето места места където съм чела отричат тази съвместимост.
joysz

Мнениеот vladofena » Чет Юни 19, 2008 9:16 pm

Незнам кой какво отрича ,но аз имах невероатни изживявания в разстояние на година и половина с жена стрелец ,като мен ..... Мога да ти кажа ,че е невероятно комбинация ..... ;)
vladofena

Мнениеот joysz » Пет Юни 20, 2008 9:40 am

Прав си. Невероятна комбинация е, но имах предвид че такава връзка едва ли ще може да продължи повече от 1-2 години.
joysz

Мнениеот MarIboro » Съб Юли 05, 2008 1:54 pm

По принцип интимна връзка между представители на една и съща зодия, не овещава добра и дълготрайна връзка, но тук много зависи точно за коя зодия става въпрос. Например при Скорпиона, представители на една зодия овещават добри взаимоотношения и добра връзка ! За стелец не съм много сигурен как стоят нещата, ако можете да ми дадете някакви данни на ЛС (ден, месец, година, час и място на раждане - на вас и вашият партньор), ще мога да ви кажа най-точно дали може да стане нещо или нищо няма да излезе :).
Египетска Астрология.
MarIboro

Мнениеот joysz » Пон Юли 07, 2008 3:16 pm

[quote:e110237c8d="MarIboro"]По принцип интимна връзка между представители на една и съща зодия, не овещава добра и дълготрайна връзка, но тук много зависи точно за коя зодия става въпрос. Например при Скорпиона, представители на една зодия овещават добри взаимоотношения и добра връзка ! За стелец не съм много сигурен как стоят нещата, ако можете да ми дадете някакви данни на ЛС (ден, месец, година, час и място на раждане - на вас и вашият партньор), ще мога да ви кажа най-точно дали може да стане нещо или нищо няма да излезе :).[/quote:e110237c8d]

Аз се казвам Радостина Рашкова-11.12.1982, родена съм 1:10 сутринта в Стара Загора. Приятелят ми се казва Мирослав Арабаджиев - 02.12.1982, час и място на раждане не знам. Незнам дали има някакво значение,но е роден е в седмия месец.
Благодаря ти предварително.
joysz

Мнениеот joysz » Пон Юли 07, 2008 8:56 pm

Объркала съм се при писането. Приятелят ми е роден на 02.12.1977 а не през 1982.
joysz

Мнениеот MarIboro » Чет Юли 10, 2008 2:40 am

Значи дават ви се 10 позитивни и 1 негативен аспект, което овещава добра и дълготрайна връзка. Блогодарение на аспекта "Trine Jupiter - Saturn" - ви се дава евентуален добър семеен съюз, весел семеен живот, блогодарение на Сатурн, тази двойка никога няма да отиде в посока на някакви приключения (като се има напредвид изневяра).

Opposition Mercury - Jupiter

Негативен аспект - Няма да бъдете винаги в добър съюз. Не винаги споделяте едни и същи идеи, вашите вкусове са различни ...

90 Conjunction Sun - Uranus

Позитивен аспект - Слънцето ви дава да достигнете до вашата интимни връзка, което ще ви дава да откривате един по-нов свят, оригинален и пълен с промени. Те ще се вземат добре заедно, но Уран ви дава нестабилност и всъщност прекалена независимост, за да навлезете в брак.

98 Conjunction Mercury - Mercury

Позитивен аспект - Имате много добра комуникация на всякакви теми.

134 Conjunction Venus - Jupiter

Позитивен аспект - Връзката ви ще завърши успешно. Интимна връзка която е щастлива да живее заедно с едно добро семейство и къща, интелектуални разбирания, подобни вкусове.

Има и още, но останалите неща общо взето се повтарят във вашият хороскоп за зодиакална съвместимост.
Египетска Астрология.
MarIboro

Мнениеот joysz » Чет Юли 10, 2008 11:28 am

Много благодаря! :D
Надявам се между мен и приятеля ми найстина да се получи нещо сериозно.
joysz

Назад към Астрология