kak da ni obi4a

Модератори: MagNasko, doncho, borislav

togava za6to FLYO

Мнениеот Anomis » Сря Мар 02, 2005 12:45 am

togava za6to FLYOD si v sait s forum-i za magii? Za6to se4 interesyva6 ot magii? Ne, to lo6o nqma- po-dobre e ne6tata da si se poly4avat estestveno, no prosto davam suvet da se pogledne kakvo 6te bude vuzdeistvieto i, ako napravim takava...

ina4e moje6 da izpolzva6 obiknoveni karti ili da probva6 po-opasnata 4ast- evokirane na dyh s cel zadavane na vuprosi- ne go preporu4vam, za6toto e tvurde opasno!!! ne poemam vina ako go izprobvate i ne6to ne stane kakto trqbva!!! Kakto kazva Na_ra_Den(pro6tavaite, 4e nqma da sum sposobna da Vi citiram idealno) no ne6to takova- Ne se znae dokato si otvoril dadena vrata za da pokani6 gosta si, koi dryg moje da se promukne.

~Anomis Ananda~
Anomis

И АЗ ЕДНО ВРЕМЕ СИ М

Мнениеот Anomis » Сря Мар 02, 2005 12:59 am

И АЗ ЕДНО ВРЕМЕ СИ МИСЛИХ, ЧЕ СЪМ ОТКРИЛ ТОПЛАТА ВОДА, И АЗ СИ МИСЛИХ ЧЕ НЯМА ПО- ГОЛЯМА ОТ МОЯТА ИСТИНА...... ТОГАВА НАТРАПВАХ МНЕНИЕТО СИ И БЕСНЕЕХ КОГАТО НЯКОЙ НЕ СЕ СЪГЛАСЯВАШЕ С МЕН......С ВРЕМЕТО УСТАНОВИХ, ЧЕ ХОРАТА НЕ ПРИЕМАТ ОТГОВОРИ СМЛЕНИ ВЪВ ВИД НА ПЮРЕ.....ВЪПРЕКИ ПРИВИДНИЯ НИ ЧОВЕШКИ МЪРЗЕЛ, НИЕ ИСКАМЕ САМИ ДА СТИГНЕМ ДО ЗАКЛЮЧЕНИЯТА.....И ТАКА ДА ЗАДОВОЛИМ ЕГОТО СИ ПО ТОЗИ НАЧИН.....

razbiram, Na_ra_Den, 4e namekvate, 4e natrapvam mnenieto si, no ne ste prav. Tova e vqrnata gledna to4ka i Vie go znaete- ne otri4aite. A i tova ne e prosto "moeto mnenie"- tova e mnenieto na Alister Crowly i The Golden Dawn (Zlatnata Zora), Salomon Maimonidy i o6te mnogo okyltisti, ve6teri, magiosnici i magove.

И ЗА МИГ НЯМАМ ОБЯСНЕНИЕ....ЗАЩО ГОВОРИТЕ ЗА ПСИХИЧЕСКА АТАКА И ПРОЧИЕ...АКО ПРАВИЛНО СЪМ ИЗТЪЛКУВАЛ ДУМИТЕ ВИ....БИ ТРЯБВАЛО АЗ ДА СЪМ ВИ АТАКУВАЛ.....НЯМАМ ПРЕДСТАВА КАК СТЕ УСЕТИЛИ ТАКОВА НЕЩО, НИТО ЗАЩО..... ОТ МОЯ СТРАНА НЕ Е ИМАЛО И НЯМА ДА ИМА ПОДОБЕН РОД ВЪЗДЕЙСТВИЯ.....ХОРАТА КОИТО МЕ ПОЗНАВАТ ЗНАЯТ ТОВА (НЯМА ДА КОМЕНТИРАМ ДАЛИ Е ОТ СЛАБОСТ ИЛИ ПЪК ОТ НЕЩО ДРУГО.....ЩЕ ЗАПАЗЯ ТОВА ЗА СЕБЕ СИ )....ТАКА, ЧЕ АКО ПО НЯКАКВА ПРИЧИНА СТЕ СЕ УСЕТИЛИ НЕКОМФОРТНО ОТ МОЕ ИЗКАЗВАНЕ 9ПРОДИКТУВАНО ОТ ИЗЯВА НА ЕГОТО), ТО АЗ ВИ СЕ ИЗВИНЯВАМ ПУБЛИЧНО.

Moje bi e bila obiknovena nesuznatelna proqva na misul dostignala me ot va6a strana, predpolagam, 4e sum sgre6ila v precenkata si za psiho ataka- izvinqvam se, za tova 4e vi obvinih nespravedlivo. Ponqkoga misleiki za ne6to ili nqkogo mojem da izpratim signali...izvinqvam se.

....... ЗАЩОТО ДАЛИ СМЕ МАГОВЕ ИЛИ НЕ, КОИ СА БАБИТЕ НИ НЕ Е ВАЖНО.....ВАЖНО Е С ЛИЧЕН ПРИМЕР ДА НАКАРАМЕ ХОРАТА ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ, А НЕ ДА ИМ НАЛИВАМЕ "ПЮРЕ" В ГЛАВИТЕ.....А ЗАМИСЛЯТ ЛИ СЕ ХОРАТА (НЕ Е ВАЖНО КАКВО МИСЛЯТ) ЩЕ СТИГНАТ САМИ ДО ИЗВОДИТЕ- РАНО ИЛИ КЪСНО :о)

Prav ste, no se iztuknah poradi va6 vupros- ne e bilo s cel samohvalstvo ili drygo a s cel obosnovavane na pravoto mi da "propovqdvam"

S yvajenie

~Anomis Ananda~
Anomis

и надявам се с това

Мнениеот Na_ra_Den » Сря Мар 02, 2005 9:37 am

и надявам се с това слагаме точка на фаза ОПОЗНАВАНЕ :О) показахме си рогцата един друг, скръцнахме със зъби..... вече наистина можем да работим конструктивно....

ДОБРЕ ДОШЛИ НА БОРДА :о)

Виждам подчертаният ви афинитет към Кабала базираните практики, при мен нещата са поставени малко по друг начин.....предпочитам да работя с квантовата физика и топологията и всичко да обличам в психологически модели......

НЕЗАВИСИМО КОИ С КАКВИ ТЕХНИКИ РАБОТИ, ЦЕЛТА Е ЕДНА И СЪЩА И ТЯ Е ВАЖНАТА- ЦЕЛТА ОПРЕДЕЛЯ ДВИЖЕНИЕТО, А ДВИЖЕНИЕТО Е ОСНОВАТА НА РАВИТИЕТО (В КАКВА ПОСОКА- ТОВА ЗАВИСИ САМО ОТ ЖЕЛАНИЯТА НА ЧОВЕК И ОТ ПРАКТИЧЕСКИТЕ ПОСТЪПЛЕНИЯ КОИТО ПРЕДПРИЕМА)

Този наш различен подход, вероятно ще е причина и за още "сблъсъци" занапред, надявам се и желая те да бъдат конструктивни и за двете страни, какъвто несъмнено бе и първият ни контакт с вас форумно :О)

С УВАЖЕНИЕ
Аватар
Na_ra_Den

Smeq da tvurdq, 4e o

Мнениеот Anomis » Сря Мар 02, 2005 10:07 pm

Smeq da tvurdq, 4e ot tyk na setne mojem da si budem polezni...naprimer ne sum po to4nite nayki i zakoni, za tova nikoka ne sum razbirala ot mnogo, predpolagam, vajni ne6ta kato kvantova fizika. A topologiqta (osven ako nqmate v predvid nayka za pravene na karti-prostete glypostta mi) e ponqtie, za koeto 4yvam za purvi put prez jivota si. Veroqtno bihte mogli da mi pomognete v razqsnqvaneto im, a az bih mogla da vi se otplatq 4rez drygo...?

S Yvajenie

~Anomis Ananda~
Anomis

FLOYD,
<

Мнениеот Anomis » Пет Мар 04, 2005 4:16 am

FLOYD,

Magiqta raboti na sledniqt elementaren princip:

Edno mahalo. Bytame go v edna posoka, no tova koeto otiva, se i vru6ta, dokato ne nameri otnovo svoeto sustoqnie na pokoi ili sobstven ritum, koito nie sme nary6ili. => kogato napravim magiq- kakvato i da e - tq se zavru6ta pri suzdatelq i ili negovite pokoleniq s 3,6,9, ili 12 puti po-golqma mo6t. NO (!!!) Ako napravim bqla magiq, energiqta koqto se vru6ta pri na6 ne e negativna, a polojitelna t.e. Vselenata ne si otmu6tava. Naprotiv! Samo kusmet mojem da o4akvame(se6tam se za edna pogovorka- napravi dobro i 6te ti bude otvurnato s dobro- ne sly4aino go e kazal narodut). Ako oba4e napravim 4erna magiq, obri4amq i sebe si i celiq si rod(ne se znae to4no koi 6te e izbraniqt) na dulug i mra4en put, na karma oseqna sus zloba, omraza, prokoba i proklqtiq. Nikoga ni6to hybavo ne izliza ot 4ernite magii. E, razbira se ima i nqkoi izkliu4eniq: Za da ne ti se vurne napravenata ve4e 4erna magiq, trqbva da si mnogo mogu6t Mag, znae6t izkliy4itelno mnogo po temata i osovbeno, znae6t kak da se predpazi ot 4yjda i nai-ve4e sobstvena zloba. Ima izvestno koli4estvo hvatki, naprimer predpazni krugove i pentagrami, amyleti(mnogo mogu6ti v sly4aq) i pro4ie- vupros na vqra i koncentraciq glavno, no i na mnogo poznaniq i vutre6na sila. Malko sa po sveta Onezi Magove, koito mogat da si trugnat beznakazani.

~Anomis Ananda~
Anomis

vinagi si dobre do6u

Мнениеот Anomis » Съб Мар 05, 2005 6:05 pm

vinagi si dobre do6ul.
Anomis

Kogato ogyniat i led

Мнениеот INDY » Сря Мар 09, 2005 12:26 pm

Kogato ogyniat i ledyt mi...se guschvat v polyha...na viatyra...i nai-krasivoto v men..e bezformeno ..pronikvaschto dylboko v syrcata na horata. i nai ledenoto v men e bezformeno i pronikvaschto dylboko v syrcata...na horata....a sym sprian samo tam kyde...horata sa zakluchili syrcata si...i togava bezformenosta na moiata cialostnost i i obschirnost e kato lych ..miriz nasischtach ....pronikvascht...prez ogradite... za da sybudi cyrcata na horata....

dokato se dvizha . srschtam usmvkite i radosta na onezi koito imat syrca . koito sym dokosnal ili .. bolkata na onezi koito ...useschtat sybuzhdaneto si....
Три слънца огряват, в три лъча душата познава материята, в три свята тялото съществува физически.
Пътя е усвивката на душата, вървенето е нуждата на тялото.
IND.Y.
Аватар
INDY

kavo e da napravisch

Мнениеот INDY » Сря Мар 09, 2005 12:30 pm

kavo e da napravisch 1000 opita ..s misylta .. che mozhe 1001 da se se poluchi usmivkata...da e istinska . niakoi da e istinski . pyrvo za sebe si i posle za drugite i kakvo e da ne si napravil nito edin opit . i da kazhesch che ne se poluchva.....
Три слънца огряват, в три лъча душата познава материята, в три свята тялото съществува физически.
IND.Y.
Аватар
INDY

ako ti samiat si pri

Мнениеот INDY » Сря Мар 09, 2005 12:32 pm

ako ti samiat si primer za schtastieto .. a svetlinata ....ti nikoga niama da ia izgubisch....nezavisimo prez kakvo minesch....i schte mozhesch da podarivasch . na blizhnite bez da ochakvame . da ni vyrnat a prosto da viarvame che veche neschto-nischto..nie se e vlelo s oschte svetlina....
IND.Y.
Аватар
INDY

Алооо тука що се спр

Мнениеот ananda » Вто Мар 22, 2005 4:41 pm

Алооо тука що се спряга МОЙТО ИМЕ
КАКВО ЗНАЧИ АНОРНИС АНАНДА!!!
тВА Е ОНОВА ЧУДОВИЩЕ НЯЩУУУ С МНОГОТО ЛИЦА
АНАНДА НЕ ГОВОРИ ТОЛКОВА МНОГО ГЛУПОСТИ НА ВЕДНЪЖ
НЯКОЙ ДА НЕ СЕ ОБЪРКА
ЧЕ АНОРНИС ЛИ КВО Е ТАМ ИМА НЕЩО ОБЩО С АНАНДА
АНАНДА ..
ИМАМ ВЪПРОС
КАКВО Е АНОРНИС
И НЕ ИСКАМ ИМЕТО ЧМИ ДА СЕ СЛЛАГА ПОД КОЕТО И СЛЕД КОЕТО И ДА Е СТРАННО ЛАТИНСКО ИЛИ КВОТО И ДА Е ТАМ ИЗКАЗВАНЕ ЩОТО БИЕМ ТЕЖКО И ТЕЧЕ МНОО КРЪВ
ТА АНОМИС,АНОРНИС ИЛИ КАКВОТО СИ ТАМ
АНАНДА - НИТО ТАЯЯ ЗАД НИКА, НИТО БЛАЖЕНИЯ АНАНДА ПОЗВОЛЯВАТ ДА ИЗПОЛЗВАШ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ПОКАЗАТЕЛЯТ ЗА ТЯХНОТО БРЕМЕ
БЕ ТУКА ИМЕТО АНАНДА Е ЗАПЛЮТО С МАГИЧЕСКА ХРАЧКА И КОЙТО СЕ ОСМЕЛИ...
КФХФХММММ
Аватар
ananda

ПредишнаСледваща

Назад към Магия