GLedane na kafe

Модератори: MagNasko, doncho, borislav

А какво мислите за г

Мнениеот cv17 » Пет Апр 02, 2004 12:19 am

А какво мислите за гледането на себе си и разваляне на гадости сам-аз ги допускам , но имам твърде скромен опит в това отношение и ми е интересно чуждо мнение по въпроса:)
cv17

Здравейте всички, ис

Мнениеот nadejda » Сря Апр 21, 2004 11:11 pm

Здравейте всички, искам да ви кажа и аз какво мисля за "гледането". По моему няма значение какъв е инструмента, кафе, боб или друго. Това е способност на дадения човек да вижда във времето. Не всички я имат, всъщнодн много малко хора. Сигурно на тях са повече развити някакви сетива, не знам. Имам приятелка, коята проявяваше такива дадености и ги изучавахме заедно. Аз я питам за неща, които тя не днае и после сравняваме. Разбрахме, че такъв човек може да отговори на конкретен въпрос от типа "Какъв човек чука сега на вратата мъж или жена?". Винаги отговорите бяха абсолютно точни. Но на въпрос "Какво ще ми се случи утре?" нямаше верен отговор. На въпрос "Имам важна среща в 5 ч. Колко човека ще бъдем?", отговорът бе много точен даже колко са мъжете и колко жените. А гледачките от рода "Среща по вечерно време" са само за развлечение.
nadejda

dobi Доби, са

Мнениеот nadejda » Сря Апр 21, 2004 11:22 pm

dobi Доби, само вярвай. Проблемите са ти съдбовни и ако могат да се решат, ще се решат и без гледачки. А ти вярвай само. Имах голям проблем, никой не се решаваше да го опита даже да реши. Тогава Ванга каза "Ще бъде", но не каза кога. Естествено не съм чакала, правих всичко което чувах и виждах, не сама, със специалисти. Проблемът се реши след 15 години, в противоречие с всички умове. Но и аз непрекъснато вярвах, а не знаех защо, то се чувства. А да се пресаждат стволови клетки е нова съвременна методика, сигурно й е дошло вече времето.
nadejda

Hi azam za gledaneto

Мнениеот EkStravaganzza » Пет Юли 09, 2004 10:03 am

Hi azam za gledaneto na kafe za6toto samata az gledam tova mi dostavq vatre6no udovolstvie kakto i na men taka i na tezi koito gledam za6toto te sa po spokoini za tqhnoto bade6te i mi imat napalno doverie kafeto predostavq bogati vazmognosti za gledane koito ne mi vqrva da se obadi da mu gledam na kafe i sam 6te se uveri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Всяко нещо си има цена, но си струва всяко услие !
EkStravaganzza

nadejda
I

Мнениеот EkStravaganzza » Вто Юли 13, 2004 1:37 pm

nadejda
IMAI POVE4E VQRA V TOVA KOETO KAZVA6 ZA DA TI Q IMAT I DRUGITE!
EkStravaganzza

Привет EkStravaga

Мнениеот strahil » Вто Юли 13, 2004 7:05 pm

Привет EkStravaganzza! Права сте но трябва да се внимава, какво и как се казва. Никога лоша дума за себе си и за другите. Приятен ден.
Ако трябва да избирам между Бог и хората бих избрал хората.
Аватар
strahil

Privet na vsi4ki! <

Мнениеот elinito » Сря Юли 14, 2004 2:41 am

Privet na vsi4ki!
iskam samo da vi kaja 4e v gledaneto na kafe ima mnogo viarni raboti.smisul na men mi gledaha predi 2 godini i prosto sega se zamisiam kakvo mi kazaha....vsi4ko prejiviah.vinagi sum mislela 4e tova s kafeto e pulna izmi6liotina no sama se uveih 4e ne e...rano ili kusno se sbudvat ne6tata koito sa kazani.i se zamisliam dali pak da ne hodia :)
elinito

vie kak mislite ?

Мнениеот elinito » Сря Юли 14, 2004 2:45 am

vie kak mislite ?
elinito

elinito napal

Мнениеот EkStravaganzza » Сря Юли 14, 2004 12:53 pm

elinito napalno sam saglasna s teb samata az gledam na kafe i kazvam ne6ta koito se badvat s priblizitelna to4nost no za men tova po skoro e udovolstvie i potrebnost otkolkoto zadaljenie
EkStravaganzza

e razdirase ne triab

Мнениеот elinito » Сря Юли 14, 2004 10:04 pm

e razdirase ne triabva i da ti e!triabva da ti dostavia udovolstvie da go pravi6 :)mnogo iska i az da moga :(no ne znam kak ...
elinito

strahil naist

Мнениеот EkStravaganzza » Чет Юли 15, 2004 9:43 am

strahil naistna trqbva mnogo delikatno da se opipva po4vata ako ima ne6to mnogo lo6o "izpisano" na 4a6ata to moje da se spesti ili da se preobrazuva po drug na4in za da spesti 6oka nastapva6 u slu6atelqt li4no sam go izpitala.. taka 4e vnimavam ve4e v svoite prognozi za men 4a6ata s kafe e edna ogromna karta na koqto e napisano vsi4ko za 4oveka emociite mu 4uvstvata mu strahovete mu i dori negovite bade6ti jelaniq......Pojelavam ti na tvoqta da e izpisano "Svetli bade6te"
EkStravaganzza

ПредишнаСледваща

Назад към Гадание